Azunlar Newface
Azunlar Konfulon
Azunlar V-Like
Azunlar Karler Bass
Hakkımızda | Azunlar

Hakkımızda

Azunlar İletişim 1998 yılında kurulmuş olup Ankara, İstanbul şubeleri ana bayilerine ek Türkiye çapında 2000 alt bayi yapısına sahiptir ve 3500 Metrekare Çalışma alanıyla sektöre yön veren öncü bir kuruluştur.

Firmamız Türkiye'de bir ilk olarak fabrikasyon cep telefonu aksesuarları üreten tesisi bünyesinde bulundurarak Türkiye'de bir ilke imza atmıştır. Yerli üretimi önemseyen ve yerli istihdamı artırmak için sürekli AR-GE yapmaktadır.

Tescilli 12 markamız olup, imal ve ithal ettiğimiz ürünlerimizi Türkiye' nin dört bir yanına toptan ve perakende olarak, mobil iletişim araçlarının aksesuar (Tablet ve Cep telefonu kılıfları, data kabloları, şarj cihazları, batarya, kulaklık vb.) satışını yapmaktayız.

Misyonumuzun özünde kalite, performans, çözüm odaklı olmak ve daha fazla kullanıcı için yenilikçi ürünlerin satışını yapmak vardır.

Bizler ekip olarak, müşteriler ve iş ortakları için bütünlük, dürüstlük ve saygı ile iş yaparken mümkün olan her şeyi müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için yapmaktayız.